Αγώνας 62 χλμ Συμμετοχές

Συμμετοχές

E-mail Εκτύπωση PDF
Runners List
AA bib Forename Surname NAT GEN Sport Club
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ   
ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΧΑΝΙΑΣ   
ΧΡΗΣΤΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 
WOLFGANG  SCHARTMUELLER  UNION ALTMUENSTER 
ΧΡΗΣΤΟΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 
ΗΛΙΑΣ  ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ  KASIMIS TRAINING 
ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ  Σπαρτιάτες Δρομείς 
ΓΙΩΡΓΟΣ  ΡΟΥΣΣΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
10  10  ΑΓΓΕΛΟΣ  ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΔΙΩΤΗΣ 
11  11  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΤΑΘΗΣ  marathon team maria polyzoy 
12  12  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ  Ανεξάρτητος 
13  13  ΝΙΚΟΣ  ΧΑΣΙΩΤΗΣ  ΔΕΗ 
14  14  ΠΕΤΡΟΣ  ΡΑΠΤΗΣ  ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΩΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
15  15  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ  Ο.Π.Ο.Π. 
16  16  ΑΡΗΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ  Ο.Π.Ο.Π 
17  17  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΙΑΧΑΜΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 
18  18  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
19  19  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΡΑΠΤΗΣ  ΦΛΟΓΑ 
20  20  ΘΕΟΦΑΝΗΣ  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΕΚ 21 RUNNERS by Fanis Petropoulos 
21  21  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΖΕΡΒΑΣ  ΕΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 
22  22  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΜΠΟΝΩΤΗΣ  Marathon team by Maria Polyzou 
23  23  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΙΔΕΡΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
24  24  ΜΑΡΙΑ  ΛΙΩΡΑ  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 
25  25  ΘΑΝΑΣΗΣ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
26  26  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
27  27  ΜΑΡΊΝΟΣ   ΠΙΤΣΙΟΣ    
28  28  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 
29  29  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ  ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 
30  30  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΛΑΧΟΣ  elefsina runners team-smart run 
31  31  ΟΛΓΑ  ΚΟΥΣΗ   
32  32  ΝΑΣΟΣ  ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ  Σ.Δ.Η.Μ ΘΗΒΑΣ 
33  33  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΕΡΟΣ  Όχι 
34  34  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 
35  35  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  elefsina runners-smart run 
36  36  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ανεξαρτητος 
37  37  ΒΛΑΣΣΗΣ  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ  ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 
38  38  ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Ο.Υ.Κ. 
39  39  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΘΕΟΔΟΤΟΣ  SMARTRUN 
40  40  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ   
41  41  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Καλαματα Trail Runners 
42  42  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗΣ  Ευδαμος - Φειδιπιδης 
43  43  ΔΡΟΣΟΣ  ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ  ΕΥΚΛΗΣ 
44  44  ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ  Αππόλων Δυτικής Αττικής 
45  45  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΟΝΤΟΣ  PNEUMONOLOGY.COM 
46  46  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  Α.Σ 
47  47  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΙΜΟΣ   
48  48  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ   
49  49  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
50  50  ΑΝΝΥ  ΚΟΥΡΑΣΗ  ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
51  51  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ   
52  52  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ  ΜΠΟΥΚΑ  Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 
53  53  GEORGE  WILTGEN   LT Hesper 
54  54  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ  BIO RUNNING 
55  55  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ  Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας 
56  56  ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΠΥΚΝΗΣ  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 
57  57  ΜΙΧΑΗΛ  ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 
58  58  ΑΝΤΙΓΟΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 
59  59  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΜΑΚΑΛΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
60  60  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
61  61  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  oxi 
62  62  ΜΑΓΔΑ  ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ  ΣΔΥΑ 
63  63  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
64  64  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ  IronKouKou/Luna sandals 
65  65  ΓΡΗΓΟΡΗΣ  ΔΡΑΚΟΣ  Goji berry team 
66  66  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
67  67  ΗΛΙΑΣ  ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ  ΣΑΠΠΑΖ 
68  68  PANAGIOTIS  GOFAS  ALLTERRAINRUNNERS 
69  69  AMANATIOS  AIVALOGLOU   
70  70  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  MY ATHLETE 
71  71  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΛΠΑΚΗΣ   
72  72  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ  Apollon Triathlon Rodos 
73  73  ΑΡΗΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 
74  74  JIANPING  GONG  DSA / Sky Women Running Team 
75  75  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΣ  adidas runners athens 
76  76  ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΜΑΝΤΑΣ   
77  77  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΕΚΝΟΣ  ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 
78  78  ΝΙΚΟΣ  ΜΠΡΟΚΟΣ  Σ.Α.ΠΑ.Π.Ζ. 
79  79  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
80  80  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΟΡΜΠΗΣ  Ανεξαρτητος 
81  81  ΣΤΑΥΡΟΣ  ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ   
82  82  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΣΑΞΙΩΝΗΣ   
83  83  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  "ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ" 
84  84  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ  ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 
85  85  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 
86  86  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΡΙΓΚΑΣ  Ανεξάρτητος  
87  87  CLAUDIA  VON BRONK  non 
88  88  MARK CORNELIUS  JAENICKE  non 
89  89  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ  ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 
90  90  ΜΑΡΙΝΟΣ  ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ  ΣΔΥΠ 
91  91  ΒΙΚΤΩΡΙΑ  ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΔΥ Ελευσινας 
92  92  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 
93  93  ΜΑΡΙΑ  ΣΤΑΜΟΥΛΗ  VEGAN RUNNER GREECE 
94  94  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΚΡΕΚΑΣ  ΣΑΠΠΑΖ 
95  95  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ  MAΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
96  96  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  Α.Σ.ΑΓΩΝ 
97  97  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  Α.Σ.ΑΓΩΝ 
98  98  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 
99  99  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΝΑΟΥΜ   
100  100  ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
101  101  ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΦΡΥΔΑΣ  Α.Σ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 
102  102  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΡΑΛΙΑΣ  Σπαρτιάτες δρομεις 
103  103  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ  ultraspeed 
104  104  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 
105  105  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΧΟΥΡΙΔΗΣ   
106  106  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΣΙΝΤΖΟΣ  ΣΑΠΠΑΖ 
107  107  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΩΣΚΟΠΩΝ 
108  108  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΒΑΪΝΑ  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
109  109  ΣΤΕΛΙΟΣ  ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
110  110  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ  ΑΕΘΛΙΟΣ 
111  111  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΑΛΤΕΖΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
112  112  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 
113  113  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 
114  114  ΒΙΚΥ  ΚΑΡΠΟΥΖΑ   
115  115  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ   
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Υποστηρικτες

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

My running spot

My running spot

Ralf Simon

Ralf Simon

Frankly Runner

Frankly Runner

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

Ο Ολύμπιος Δρόμος διεξάγεται βάσει των Διεθνών Κανονισμών της IAAF και της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Υπεραποστάσεων (I.A.U.)


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope