Αγώνας 62 χλμ Συμμετοχές

Συμμετοχές

E-mail Εκτύπωση PDF
Runners List
AA bib Forename Surname NAT GEN Sport Club
ΘΕΟΔΟΣΗΣ  ΜΗΤΣΗΣ  Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 
ANGELO  PARISSIS   
KAI  JENDRETZKE  1.FC Kaiserslautern  
GILLMAN  ANDREAS  1. FC Kaiserslautern  
ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΛΥΒΑΣ   
ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΚΛΗΜΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
ΓΙΩΡΓΟΣ  ΡΟΥΣΣΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ  ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 
ΑΡΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  Ανεξάρτητος 
10  THEODORE  ADAMOPOULOS  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
11  ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ - DIMOPOULOS COACHING TEAM 
12  ALEXIOS  VLAHOS  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
13  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ  ATHENS FRONT DESK 
14  MARINA  KONSTA   
15  ΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ   
16  ΣΩΚΡΑΤΗΣ  ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ  Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 
17  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΚΟΦΑΣ  ΑΣΝΕΜΕΑΣ 
18  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ  Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 
19  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΚΑΡΓΑΚΟΥ  Σπαρτιάτες Δρομείς 
20  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ  aethlios 
21  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΡΑΠΤΗΣ  Sherpas 
22  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΤΣΟΥΜΠΟΥ   
23  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  Marathon club 
24  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΠΙΡΑΚΗΣ   
25  ΔΗΜΉΤΡΗΣ  ΜΠΡΕΛΛΑΣ  Team Sherpas 
26  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΒΑΡΒΟΡΙΤΗΣ  ΣΔΥΡ 
27  ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 
28  ΑΝΔΡΕΑΣ  ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 
29  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 
30  ΑΓΓΕΛΟΣ  ΒΕΤΣΗΣ   
31  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΘΕΟΔΟΤΟΣ  ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 
32  ΜΙΧΑΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  3Π-ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 
33  ΣΩΤΗΡΗΣ  ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ  3Π 
34  ΔΡΟΣΟΣ  ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ  ΕΥΚΛΗΣ 
35  ANTONIS  KALOURIS  σμκ 
36  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΑΣ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
37  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
38  OLGA  KOUSI   
39  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΡΑΠΤΗΣ  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
40  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ  Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 
41  STEVEN  KATSANIS  DECATHLON 
42  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ  Π.Δ.Σ. Οδυσσέας  
43  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 
44  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
45  ΘΑΝΑΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
46  ΑΝΤΙΓΟΝΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 
47  ILIAS  CHATZICHRISTOS  CGS TRI CLUB 
48  ΜΑΤΘΑΙΟΣ  ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ   
49  Κωστας  Μπέλμπας  Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 
50  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΛΙΟΥΜΗΣ   
51  ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΣΜΕΡΟΣ  Triathlon Club Corinth Canal 
52  Χρηστος  Μαργιολας   
53  ΜΑΓΔΑ  ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ  ΣΔΥΑ 
54  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
55  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΙΔΕΡΗΣ  ΔΩΡΙΕΥΣ 
56  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΖΙΜΗΣ  ΗΛΕΙΟΣ 
57  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΨΑΝΗΣ  myathlete/Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 
58  ΠΕΤΡΟΣ  ΟΡΦΑΝΟΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ  
59  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ  Μαραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδας 
60  ΝΑΝΤΙΑ   ΓΚΑΒΑΚΟΥ  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
61  ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ  Ανεξάρτητος 
62  ΔΟΥΚΑΣ  ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ  Τeam Seppo 
63  ALEXANDROS  GEORGANTZAS  ορειβατικος συλ.Σπατων 
64  ΜΑΡΙΟΣ  ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
65  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ   
66  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΜΑΚΑΛΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
67  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΑΛΠΑΚΗΣ   
68  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΚΕΛΙΔΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
69  ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   
70  ΛΟΥΚΑΣ  ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ   
71  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  Olympia runners  
72  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΒΥΡΛΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 
73  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 
74  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
75  ΕΥΣΤΑΘΙΑ   ΠΑΠΠΑ   ΣΧΑΛ  
76  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (ΠΔΣ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ) 
77  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΛΕΒΕΑΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
78  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΜΑΤΗΣ   
79  Γιάννης  Χατζηδάκης 
80  ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΜΑΝΤΑΣ   
81  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ  ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ 
82  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  Σπαρτιάτες Δρομείς /Dimopoulos coacing 
83  ΗΛΙΑΣ  ΚΑΠΠΑΚΟΣ  Σπαρτιάτες Δρομείς /Dimopoulos coacing 
84  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ   
85  ΜΑΡΙΟΣ  ΧΑΛΑΡΗΣ  Moby running piraeus 
86  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΝΕΛΛΟΣ  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
87  ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 
88  ΒΑΣΙΛΗΣ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   
89  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΗΤΣΑΚΟΣ  Ανεξάρτητος 
90  ΝΕΚΤΑΡΙΑ  ΜΠΟΥΤΣΗ  Ανεξάρτητη 
91  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
92  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΛΑΝΤΖΟΣ  Adidas Runners Athens 
93  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ  Εφυραίοι Ωκύποδες- ΣΕΠ 
94  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ  Εφυραίοι Ωκύποδες- ΣΕΠ 
95  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΠΕΡΤΟΣ  ΣΔΥΡ 
96  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ  ΣΔΥΡ 
97  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΛΕΡΤΑΣ  Πύργος Ηλείας 
98  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 
99  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΨΑΛΤΗΣ   
100  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
101  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΠΑΧΗΣ  ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 
102  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ  Ανεξάρτητη 
103  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 
104  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 
105  ΜΑΡΙΑ  ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 
106  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ  ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 
107  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  dynafit 
108  ΦΩΤΙΟΣ  ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   
109  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
110  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ  ΨΑΛΤΗ   
111  ΣΤΕΛΙΟΣ  ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
112  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΒΑΪΝΑ  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
113  IOANNIS  EXARCHOU   
114  Georgios  Glykos   
115  Αχιλλεας  Φωτοπουλος   
116  Κωνσταντίνος  Κωνσταντόπουλος  Άγνωστος Δρομεας 
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Υποστηρικτες

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

My running spot

My running spot

Thanasis Pavlopoulos

Thanasis Pavlopoulos

Frankly Runner

Frankly Runner

Ralf Simon

Ralf Simon

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

Ο Ολύμπιος Δρόμος διεξάγεται βάσει των Διεθνών Κανονισμών της IAAF και της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Υπεραποστάσεων (I.A.U.)


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope