E-mail Print PDF
There are no translations available.

 62 Km Race Results 23/04/2017

 Rank  Name  Gen  Nat  Perf  Club  Cert
 1   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ  M  GRC  05:32:00  ALLTERRAINRUNNERS  el  en
 1   ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ  M  GRC  05:32:00  ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ  el  en
 1   MARK CORNELIUS JAENICKE  M  DEU  05:32:00  None  el  en
 4  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ  M  GRC  05:56:07  Apollon Triathlon Rodos  el  en
 4  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΥΔΑΣ  M  GRC  05:56:07  Α.Σ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  el  en
 6  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ  M  GRC  06:18:45  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  el  en
 7  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ  M  GRC  06:23:44  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 8  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  06:27:43  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ  el  en
 9  ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ  F  GRC  06:30:35  el  en
 9  ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ  M  GRC  06:30:35  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 11  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ  M  GRC  06:35:22  SMARTRUN  el  en
 12  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΣ  M  GRC  06:37:12  adidas runners athens  el  en
 13  ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  M  GRC  06:38:51  el  en
 14  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ  M  GRC  06:43:59  None  el  en
 15  ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  F  GRC  06:45:36  ΣΔΥ Ελευσινας  el  en
 16  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ  M  GRC  06:50:16  ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  el  en
 17  ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  F  GRC  06:52:54  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ  el  en
 18  ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ  M  GRC  06:55:36  ΣΔΥΠ  el  en
 19  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  M  GRC  06:56:41  Καλαματα Trail Runners  el  en
 20  CLAUDIA VON BRONK  F  GRC  06:58:31  None  el  en
 21  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  M  GRC  06:59:13  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ  el  en
 21  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ  M  GRC  06:59:13  MAΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  el  en
 23  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΟΥΜ  M  GRC  07:01:48  el  en
 24  ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ  M  GRC  07:05:48  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 24  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΡΕΚΑΣ  M  GRC  07:05:48  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 26  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ  M  GRC  07:10:51  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 27  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  07:11:08  ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ  el  en
 28  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ  M  GRC  07:11:47  Σπαρτιάτες δρομεις  el  en
 29  ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ  M  GRC  07:22:11  el  en
 30  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ  M  GRC  07:23:36  ΕΟΣ ΠΑΤΡΑΣ  el  en
 31  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ  M  GRC  07:31:00  ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  el  en
 32  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ  M  GRC  07:31:03  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ.  el  en
 33  ΗΛΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΟΓΛΟΥ  M  GRC  07:31:11  KASIMIS TRAINING  el  en
 34  ΑΝΝΥ ΚΟΥΡΑΣΗ  F  GRC  07:34:11  ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  el  en
 35  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΙΓΚΑΣ  M  GRC  07:34:55  None  el  en
 36  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ  M  GRC  07:35:32  None  el  en
 37  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  07:37:14  ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  el  en
 38  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗΣ  M  GRC  07:39:00  Ευδαμος - Φειδιπιδης  el  en
 39  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  M  GRC  07:39:49  None  el  en
 40  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΥΚΝΗΣ  M  GRC  07:42:46  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP  el  en
 41  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ  M  GRC  07:44:21  el  en
 41  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ  M  GRC  07:44:21  None  el  en
 43  ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ  M  GRC  07:46:35  None  el  en
 44  ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ  M  GRC  07:48:52  ultraspeed  el  en
 44  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ  M  GRC  07:48:52  el  en
 46  ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ  M  GRC  07:50:07  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  el  en
 47  ΝΑΣΟΣ ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ  M  GRC  07:54:12  Σ.Δ.Η.Μ ΘΗΒΑΣ  el  en
 48  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΪΝΑ  F  GRC  07:56:18  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  el  en
 49  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ  M  GRC  07:56:26  BIO RUNNING  el  en
 50  ΑΡΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ  M  GRC  07:56:38  Ο.Π.Ο.Π  el  en
 50  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ  M  GRC  07:56:38  Ο.Π.Ο.Π.  el  en
 52  ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ  M  GRC  08:06:23  Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  el  en
 53  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ  M  GRC  08:07:19  ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ  el  en
 54  ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  08:09:30  ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  el  en
 55  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ  M  GRC  08:11:03  el  en
 56  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΞΙΩΝΗΣ  M  GRC  08:11:15  el  en
 57  ΜΑΡΙΑ ΛΙΩΡΑ  F  GRC  08:12:40  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP  el  en
 58  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΜΠΗΣ  M  GRC  08:13:53  None  el  en
 59  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ  M  GRC  08:14:31  None  el  en
 60  ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΑΤΣΟΥΝΙΑΣ  M  GRC  08:14:32  Αππόλων Δυτικής Αττικής  el  en
 61  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ  M  GRC  08:18:37  ΑΕΘΛΙΟΣ  el  en
 62  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  M  GRC  08:22:07  MY ATHLETE  el  en
 62  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  08:22:07  Α.Σ.ΑΓΩΝ  el  en
 64  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  M  GRC  08:22:42  ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ  el  en
 65  WOLFGANG SCHARTMUELLER  M  LUX  08:30:02  UNION ALTMUENSTER  el  en
 66  ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  08:30:07  ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ  el  en
 67  ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  M  GRC  08:31:30  ΔΕΗ  el  en
 68  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ  M  GRC  08:38:56  el  en
 69  ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ  M  GRC  08:40:45  ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ  el  en
 70  ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ  M  GRC  08:56:33  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  el  en
 71  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  F  LUX  09:01:44  ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  el  en
 72  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ  F  GRC  09:08:36  Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ  el  en
 73  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  09:18:17  Ο.Υ.Κ.  el  en
 74  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  09:24:23  ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ  el  en
 75  ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  09:24:50  el  en
 76  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  M  GRC  09:27:58  el  en
 77  GEORGE WILTGEN  M  GRC  09:40:31  None  el  en
 78  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  09:44:44  ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΩΣΚΟΠΩΝ  el  en
 79  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΝΤΑΣ  M  GRC  09:58:51  el  en
 80  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ  M  GRC  10:00:00  el  en
 81  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  DNF  Α.Σ
 82  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  M  GRC  DNF  Α.Σ.ΑΓΩΝ
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Supporters

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

My running spot

My running spot

Ralf Simon

Ralf Simon

Frankly Runner

Frankly Runner

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

The OLYMPIAN RACE follows the International Rules of IAAF and the World Association of Ultra-Runners (IAU)


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope