Ολύμπιος Δρόμος Συμμετοχές

Συμμετοχές 180 KM

E-mail Εκτύπωση PDF
Runners List
bib Surname Forename NAT GEN Sport Club
KIOURELI  CHRISTINA  Ολυμπιοι 
XENOULIS  THEODOROS  Ολυμπιοι 
KATSIROPOULOS  CHRISTOS  FLOGA PATRAS 
FALTSIS  VASILIOS  Συλ.Μαραθων.Λαρισας 
DIMITRIOU  THANASIS   
KOUTIOS  DIMITRIS  ELEFSINA RUNNERS 
HAUSDORF  MIKE  LG Mauerweg Berlin e.V. 
NIKOLAIDIS-ANDERSSON  ALEXANDER  Me myself and I 
ILOTT  MARTIN  Datchet Dashers 
10  WÄNGBERG  JONAS  Västerås LK 
11  TINNERHOLM  CHRISTER  Bålsta IK 
12  STIMONIARIS  ATHANASIOS  EOS SEBAS KABALAS 
13  KATSIKOGEORGOS  CHRISTOS  ΦΛΟΓΑ-CACUMEN TEAM 
14  HED  MARIA  KristinehamnMultisport 
15  MASTORIDIS  DIMITRIOS  LYKOI KECHAGIOGLOU 
16  LUNDQVIST  SNADRA  Kristinehamn Multisport 
17  PITSCH  UDO  TG Viktoria Augsburg 
18  ANGEL  PALLARUELO  angels' running 
19  GILLES  PALLARUELO  angels' running 
20  KOCKUM  HENRIK   
21  NATSIS  IAKOVOS  Smart run 
22  TSIOLAKIS  TASOS   
23  TOLDI  PETER   
24  KALOGIANNIDIS  THOMAS  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 
25  KARAMPETIAN  MARIOS  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
26  POURLIAKAS  PETROS   
27  KILPATRICK  SAMUEL  ROAD RUNNERS CLUB 
28  CHATZIIOANNOU  IOANNIS  LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 
29  KRIPAROPOULOS  ANDREAS  Φλογα Πατρας 
30  MITRAKOULIS  ALEKSANDROS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
31  MOUZAKITIS  GEORGIOS  Baliotis Nature Trail 
32  LAMPRINOS  IOANNIS  ULTRAMISTRAS 
33  ELIASSON  KENNETH  Stockholm LDK 
34  VLAHOS  THEODOROS  Φειδιππιδης 
35  PAPADATOS  VASILIS  my athlete 
36  DEMESTICHAS  PANAGIOTIS   
37  FLINK  JESPER  Snotrockets endurance society 
38  KOUFALIAS  EMMANUIL  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
39  VENIOS  GEORGIOS  ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
40  SIMONYI  BALAZS   
41  VARADAS  ILIAS   
42  FOTSIS  SPIRIDON  Iron team sideridis 
43  BAKAS  ILIAS  KALAMATA TRAIL RUNNERS  
44  KOVACS  ADAM  CoffeeRUN SE 
45  TZILIASKOPOULOS  GIORGOS  E.O.Σ ATHINON 
46  LOUMIOTIS  DIONISIOS  ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ 
47  DANSEL  MATS  Team Ultrasweden 
48  MICHAS  ATHANASIOS  ΑΣΑΕΔ 
49  THEODOTOS  GEORGIOS  SMARTRUN 
50  KAWAMURA  KAZUHIRO  SUMIRE CLUB 
51  THOMAIDIS  GIORGOS  Kasimis Training 
52  MATTHAIOU  AMALIA  Α.Σ. ΠΑΟΚ 
53  PAPADOPOULOS  GEORGIOS  Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 
54  MITSIOU  GEORGIA  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 
55  BONFIGLIO  MARCO  Impossible Target 
56  ZERBAS  GEORGIOS  smurt run - ΕΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 
57  MAKALIAS  SERAFEIM  ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
58  TSANTOS  KOSTAS  UTP.gr 
59  UGOLINI  LEONARDO  Impossible Target  
60  GAFNER  MARTIN   
61  CYRIL  KLEIN  Dévoreurs de Bitume 
62  HURTIG  PETRA   
63  VITOLIANOS  KONSTANTINOS  kourkourikis training group 
64  GKEZERLIS  SPYROS   
65  PAPADOPOULOS  NIKOS   
66  CHAVIARAS  DIMITRIOS  Kasimis Training  
67  MOKROVIC  JURICA   
68  GIANNE  EIRINI  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
69  WILLIAM  PILLAS   
70  BRANDT  MICHAEL  LG Nord Berlin Ultrateam 
71  LIOFAGOS  VASILIS  Polemiko Nautiko- Free Runners  
72  MICHOPOULOS  MARIOS   
73  EIVINDSEN  EIOLF  Alcoa 
74  TONGIALIDIS  ILIAS  Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 
75  PANAGIOTAKOS   GEORGE   Σδυπειραια--ΟΑΑΠ 
76  BAKAS  EVANGELOS  Εος Καλαμάτας 
77  CHATZIGEORGIOU   GEORGIOS   serpas 
78  TSEKOURAS  ALEXANDROS  indian runner 
79  PAPADOPOULOS  IOANNIS  Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 
80  POUTALIS  IOANNIS  Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 
81  VLACHODIMOS  KONSTANTINOS  ΚΑΣΤΟΡΙΑ 
82  MARGETIS  PANAGIOTIS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 
84  BARMPOUTIS  ACHILLEFS  S.M.N.LARISAS 
85  STAMOULI  MARIA  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 
86  SCHENKEL  GABRIELA  Team Capricorn 
87  WILTGEN  GEORGES  LT Hesper 
89  BYRNE  TOM  Running Amman 
90  PIKNIS  LEONIDAS  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 
91  ERIC  DERIVAZ  Les Chamois du Nivolet 
92  SIDIROPOULOS  NIKOLAOS  ALLTERRAINRUNNERS 
93  EUSEBIO  BOCHONS   
94  GEORGANTZAS  ALEXANDROS  ορειβατικος συλ.Σπατων 
95  STEIAKAKIS  NIKIFOROS  ΕΟΣ Ηρακλείου 
96  KATSANOS  CHRISTOS D.   
97  ALAIN  PAGEAUX  SPORT 2000 Saint Alban 
98  PACHOS  SPYROS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
99  AZIZ  TAMI   
100  CHASTAS  GEORGE  Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ 
101  NIKOLAOU   APOSTOLOS   Δρομείς φαρσαλων  
102  TZIMIS  VASILIOS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
103  PEKRIDIS  NIKOLAOS  ΣΔΥΘ 
104  KANNIS  DIMITRIOS   
105  MUIR  DAVID  Aktivitus Sports Club 
106  HUGO  SAINT MARTIN   
107  KAGKELARIS  IOANNIS  ΑΕΘΛΙΟΣ 
108  SIDERIS  NIKOLAOS  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
109  RAPTIS  CHARALAMPOS  SHERPAS 
110  GIOGIAKAS  ANASTASIOS  SHERPAS 
111  GERMAKOPOULOS  IOANNIS  ΟΛΥΜΠΙΟΙ 
112  TSAPOURAS  APOSTOLOS  ΟΛΥΜΠΙΟΙ 
113  LAURENT  SAINT MARTIN  Dévoreurs de bitume  
114  ANAGNOSTOPOULOS  VASILEIOS   
115  ASIMAKOPOULOS  KOSTAS  MARADONA οδυσσεας 
116  LIOUMIS  CHRISTOS  SERPAS 
117  ADAMOPOULOS  THEODORE  APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 
118  LIARMAKOPOULOS  IOANNIS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
119  KNECZKE  HANS  Bangkok Runners 
120  BOUKA  SPYRIDOULA  Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 
121  SAKELLARIS  KONSTANTINOS  SEVAS NAOYSAS 
122  THANOS  NIKOLAOS   
123  MAKRIDAKIS  GEORGIOS   
124  VOINAS  DIMITRIOS 
125  SYRAKIS  DIMITRIS  SYVAS LARISAS 
126  DOGKA  PANAGIOTA  ΦΛΟΓΑ 
127  ANASTASIADIS  STERGIOS  GREAT 
128  KOSTARIDIS  NIKOLAOS  SPARTAN RUNNERS 
129  TZIMIS  ATHANASIOS  ΗΛΕΙΟΣ 
130  KOTZAMBASSIS  SPYROS  ΣΔΥΡεθυμνου 
131  JENDRETZKE  KAI  1.FC Kaiserslautern 
132  TZAVES  ATHANASIOS  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
133  KORANYI  BALAZS   
134  NTONES  DIMITRIOS  LYKOI KECHAGIOGLOU 
135  ANTONIOS  DIAMANTOPOULOS  DROMEIS XALANDRIOU 
136  RAZELOS  DIMITRIOS  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 
137  KANELLOPOULOS  ATHANASIOS  ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (GREEK WOLF) 
138  MALTEZOS  PANAGIOTIS  KATOYNA 
139  MANTZIERIS  CHRISTOS  ΝυΞ 
140  VAMVAKIDIS  ALEXANDROS  Triathlon Club Corinth Canal 
141  VLACHAKOS  PANAGIOTIS  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
142  KARAMPATOS  TASOS  SPARTIATES DROMEIS/DIMOPOULOS COACHING/HELLEN 
143  KECHAGIOGLOU  DIMITRIOS  Λυκοι Κεχαγιογλου 
144  GEORGIOPOULOS  KONSTANTINOS  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
145  PAPADOPOULOS  KONSTANTINOS  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου  
146  SAMARAS  THOMAS   
147  LIGEROU  ELENI   
148  DIMOULKAS  MICHAIL  -- 
149  PATERAKIS  STEFANOS   
150  PAPAKOSTAS  GIANNIS  Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 
151  KARADIMITRIOU  MANOLIS  TTT/Skoulis Team 
152  ALERTAS  GEORGIOS   
153  VLACHODIMITRIS  DIMITRIS  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
154  SAMARTZIS  DIMITRIS  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
155  PAYLOPOULOS  THANASIS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
157  ELEFTHERIOU  IOANNIS   
158  EMMANOUIL  AGIS  ANEXARTHTOS 
159  PAPASINOS  MICHAIL  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 
160  FERENC  SZŐNYI  KEFE 
161  VLACHOS  GEORGIOS  MY ATHLETE - SUMMIT RUNNERS 
162  ZAFEIROPOULOU  GEORGIA  ΜΑΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
163  AXEL  PALLARUELO  angels' running 
164  THIERRY  MICHEL  team angels running 
165  HERGER  URSULA  SMRUN 
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Υποστηρικτες

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

Ralf Simon

Ralf Simon

Frankly Runner

Frankly Runner

Thanasis Pavlopoulos

Thanasis Pavlopoulos

My running spot

My running spot

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

Ο Ολύμπιος Δρόμος διεξάγεται βάσει των Διεθνών Κανονισμών της IAAF και της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Υπεραποστάσεων (I.A.U.)


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope