Participations Course Olympian

Envoyer Imprimer PDF
Runners List
AA bib Forename Surname NAT GEN Sport Club
CHRISTINE  KIOURELI   
THEODOROS  XENOULIS   
JONAS  WANGBERG  Västerås LK 
NINA  EIBRING  Kristinehamns Multisport 
CHRISTER  TINNERHOLM   
SANDRA  LUNDQVIST  Kristinehamn Multisport 
ALEXANDROS  NIKOLAIDIS-ANDERSON   
JAN-ERIK  RAMSTROM  Stockholm Långdistans klubb 
PETER  KIRK   
10  10  RIKARD  HALLGREN  Aktivitus Sports Club 
11  11  INGA-SARAH  LINDHOLM  Vallentuna Sports Club 
12  12  STEVEN  VANMOLECOT  SPORTIF MACW 
13  13  MIKE  HAUSDORF  LG Mauerweg Berlin e.V.  
14  14  BOCHONS  EUSEBIO  Adidas Outlet Aubonne  
15  15  DROSSOS  VENETOULIS  ΕΥΚΛΗΣ 
16  16  PALLARUELO  GILLES  CESTAS 
17  17  PALLARUELO  ANGEL  CESTAS 
18  18  MARTIN  ILOTT  Datchet Dashers 
19  19  PANAYIOTIS  MASTROPERROS   
20  20  DOUKAS  TSIAKIRIS  VESPA POWER 
21  21  LAURENCE  CHOWNSMITH  Datchet dashers 
22  22  BALAZS  SIMONYI  BHSE 
23  23  GIORGOS  TZILIASKOPOULOS   
24  24  VASILEIOS  FOUNTAS   
25  25  GEORGIA  MITSIOU  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 
26  26  CHRISTOS  KATSIROPOULOS  ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 
27  27  SPYROS  GKEZERLIS  smartrun.gr 
28  28  PETER  FOXALL  Trail Running Ass 
29  29  JENNI  DE GROOT  Marathon Plus 
30  30  DIMITRIOS  MASTORIDIS  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιόγλου 
31  31  DIMITRIOS  KOUTIOS  ELEYSINA RUNNERS 
32  32  ANJA  HAV THOMSEN   
33  33  PAVLOS  DIAKOUMAKOS  FLOGA - Go Sport 
34  34  ANDREAS  KRIPAROPOULOS  ΦΛΟΓΑ-ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 
35  35  THEODOROS  VLAXOS  ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 
36  36  ATHANASIOS  STIMONIARIS  EOS SEBAS KABALAS 
37  37  JENS  RASMUSSEN   
38  38  MARIA  THOMSEN  IF Linnéa  
39  39  ATHANASIOS  MICHAS  ALL TERRAIN RUNNERS 
40  40  DIMITRIOS  DONES  ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 
41  41  PEKRIDES  NIKOLAOS  ΣΥΖΑΘΛΟΣ 
42  42  RALF  SIMON  LG DUV 
43  43  ACHILLEFS  BARMPOUTIS  Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 
44  44  MARIOS  KARAMPETIAN  ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 
45  45  GEORGIOS  MOUZAKITIS  ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 
46  46  DEMAUGE-BOST  LIONEL  TEAM MARATHON CONNECTION 
47  47  TASOS  KARAMPATOS  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
48  48  APOSTOLOS  NIKOLAOU  TELEFLEX 
49  49  RALF  WEIS  1. FC Grevenbroich -Süd 
50  50  MAVRIKIOS  CHRISTOS  ODLO-LASPORTIVA 
51  51  KONSTANTINOS  VLACHODIMOS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 
52  52  IOANNIS  VLACHODIMOS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΛΑΣΤΗΣ 
53  53  ANTONIOU  DIMITRIS  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
54  54  SAMUEL GEORGE  KILPATRICK  ROAD RUNNERS CLUB 
55  55  STAUROS  STAUROPOULOS  Σπαρτιάτες Δρομείς  
56  56  NIKOS  KOSTARIDIS  Σπαρτιάτες Δρομείς 
57  57  THIMIOS  KOSTARIDIS  Σπαρτιάτες Δρομείς 
58  58  SPIROS   THEODOSOPOULOS  Σπαρτιάτες Δρομείς 
59  59  MICHALIS  GKATZOGLOU   
60  60  CHRISTOS  GKATZOGLOU   
61  61  AMANDA  MANNERVIK   
62  62  COSTAS   STRATIGOS  CORFU MOUNTAIN TRAIL 
63  63  TIA  JONES  DESERT ROAD RUNNERS 
64  64  MICHEL  THIERRY  TEAM HUMBLEZH 
65  65  ATHANASIOS  PAPAKONSTANTINOU  elefsina runners 
66  66  VOLANTHEN  JOHN   
67  67  MARTIN  GAFNER   
68  68  THEODORE  ADAMOPOULOS  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
69  69  PERCHOC  CHRISTIAN  Kekes du bocage 
70  70  GEORGIOS  DALAKIOURIS  ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΒΛΑΣΤΗ 
71  71  SOFIA  NIKOLAKOPOULOU  σδυα 
72  72  LAMPRINI  NIKOLAKOPOULOU  σδυα 
73  73  TRISTANT  GOULWENN   
74  74  IAKOVOS  ZIKAS   
75  75  WOLFGANG  SCHARTMUELLER  UNION ALTMUENSTER 
76  76  GIORGOS  GRIGORIS  φιλανδρος ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
77  77  TASOS  TSIOLAKIS  Las Ramblas running team 
78  78  VASILIOS  KORDAS  ASAED 
79  79  EMMANOUIL  FILIPPOUSIS  OLYMPIOI 
80  80  GEORGIOS  VENIOS  ΔΡΥΣ 
81  81  PAGEAUX  ALAIN   
82  82  MARCO  BONFIGLIO  T.T. CESENATICO ASD 
83  83  WOLFGANG  ROETHER  TV Pfaffenweiler 
84  84  AMALIA  MATTHAIOU  ΑΣ ΠΑΟΚ - PERFORMANCE STORE 
85  85  FEDERICO  BORLENGHI  marathon cremona 
86  86  NIKOS  KONTIS  ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 
87  87  IOANNIS  GERMAKOPOULOS  ΟΛΥΜΠΙΟΙ 
88  88  IOANNIS  VOGIATZIS  PATOSMOU 
89  89  CINGOLANI  NICOLA  GROTTINI TEAM 
90  90  SAINT MARTIN  HUGO   
91  91  THEODOROS  DARDAGANIS  ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
92  92  DIMITRIS  CHRONIS  Ανεξαρτητος 
93  93  LORIS  DE PAOLA   Grotfini team 
94  94  IOANNIS  LIARMAKOPOULOS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
95  95  STAVROS  ATHANASIADIS   
96  96  GIANNIS  PAPAKOSTAS   
97  97  NIKOLAOS  GEORGOULOPOULOS   
98  98  GEORGIOS  GRIGORIOU  TRAOULLOI 
99  99  TAKIS  FOKOS  ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ / SOLO BARS 
100  100  ANDREAS  SARALIOTIS   
101  101  KLEIN  CYRIL  Dévoreur de bitume 
102  102  PANAGIOTIS  TZIKAS  LocoRunners 
103  103  THEUPAUT  MAURICE  Humblezh 
104  104  IOANNIS  BAYIOS  ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 
105  105  MICHALIS  DEVERAKIS   
106  106  SAINT MARTIN  LAURENT   
107  107  ATHANASIOS  PAVLOPOULOS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 
108  108  GEORGIOS  CHALVADAKIS  ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 
109  109  VASILIOS  TZIMIS  anex 
110  110  SKOPAS  ATHANASIOS   
111  111  MICHAIL  SIATERLIS  Μαραθωνοδρομοι δρομεις Αργολιδας  
112  112  GIORGOS  STAYROPOULOS  Μαραθωνοδρομοι δρομεις Αργολιδας  
113  113  Lüder  Schulz-Nigmann  Tria Equipe Elz 
114  114  VASILIS  PERIKLEOUS   
115  115  István  Márkus  Kadarka Futóegyesület 
116  116  CHRISTOS  GEORGATOS  Αινος Σ.Δ. Κεφαλονιας 
117  117  CHRISTOS  CHALKIDIS  STOIKOS RUNNING TEAM 
118  118  SOFIA  KASIMI  ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 
119  119  GIANNIS  BENISIS   
120  120  ANASTASIOS  NICOLAOU  A.K.O. LIVADEIAS 
121  121  ATHANASIOS  TZIMIS  ΗΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 
122  122  TRIFONAS  STROUSOPOULOS   
123  123  IOANNIS  LAMPRINOS  ultrarunners 
124  124  PAVLOS  MAVROGIANNIS  Baliotis Nature Trail 
125  125  THEOCHARIS  GEROLOUKAS  Δρομείς Μαλεσίνας 
126  126  GEORGIOS  KOUTSIOUKOS  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
127  127  EMMANOUIL  HATZIGEORGIADIS  Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 
128  128  NIKOS  PAPADOPOULOS  FLYING GEESE 
129  129  ALEXANDROS  TSEKOURAS  indian runner 
130  130  NIKOLAOS  THANOS   
131  131  ELENI  LIGEROU   
132  132  NUCIFORA  CARMELO  ESSETRE RUNNING 
133  133  EYSTATHIOS  KATSARAKIS  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 
134  134  STELIOS  LOZIOS  RECREATION FITNESS TEAM 
135  135  APOSTOLOS  TSAPOURAS  Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΙ 
136  136  ARI  MUSTALA  Endurance 
137  137  KONSTANTINOS  KOZANITIS  ΦΛΟΓΑ 
138  138  NIKOLAOS  SIDERIS  ΑΝΕΗΑΡΤΗΤΟΣ 
139  139  KONSTANTINOS  LAMPRINOS  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
140  140  DIKAIOS  VAGIAKAKOS  SDYM THIVAS 
141  141  MICHAIL  SOFRAS   
142  142  DIMITRIOS  PARLAPANOS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 
143  143  GEORGES  WILTGEN  LT Hesper 
144  144  GEORGIOS  VLACHOS  Summit Runners  
145  145  DIMITRIOS  BOSINAKIS   
146  146  IOANNIS  GKERLES  ΦΛΟΓΑ 
147  147  NIKOLAOS  STERGIOTIS   
148  148  CHRISTOS  KATSANOS   
149  149  APOSTOLOS  TSAKIRIS  alpamayoPRO / ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 
150  150  DIMITRIOS  ZIABARAS  Σωματειο Ταχυδρομων Αθηνας και Νομου Αττικης 
151  151  DIMITRIS  TEKNOS  ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 
152  152  ASIMINA  SIRIOPOULOU  Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 
153  153  LEONIDAS  MOUKAS   
154  154  IOANNIS  KAGKELARIS   
155  155  ILIAS  KARAIOSIF  Εν σωματι υγιει 
156  156  HELIAS  TONGIALIDIS  Σύλλογος A.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 
157  157  PAVLOS  BASDEKIS  ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 
158  158  LEE  BONG-JOO   
159  159  GEORGIOS  KYRIAZIS  KASSIMIS TRAINING 
160  160  GEORGIA  ZAFEIROPOULOU  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΛΙΔΑΣ 
161  161  KONSTANTINOS  ASIMAKOPOULOS  ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 
162  162  DIMITRIOS  SAMARTZIS  ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 
163  163  ARIS  KARAMPERIS  ΟΠΟΠ (Fagron) 
164  164  PANAGIOTIS  KARALIAS  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
165  165  THEODOROS  ASTERIS  ΕΞ.ΟΙΝΟΗΣ 
166  166  DIMITRIOS  SYRAKIS  Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 
167  167  ALEXANDROS  VAMVAKIDIS   
168  168  KAREN  HILL MERCURIADI   
169  169  NIKITAS  NOMIKOS  Μαραθωνοδρομοι Δρομεις Αργολιδας 
170  170  PANAGIOTIS  MAVROGIANNIS  MΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ' 
171  171  KONSTANTINOS  SAKELLARIS  ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 
172  172  VASILIOS  CHRONOPOULOS  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 
173  173  ANDRAS  LOW  Szufla 
174  174  ATHANASIOS  BABATSOS  Xanthi Runners 
175  175  SPYROS  SPYROPOULOS   
176  176  IOANNIS  LADEROS  ΣΔΥΑ 
177  177  GIORGOS  TASIOS  ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 
178  178  MARIOS  MICHOPOULOS  ΣΔΥΠ 
179  179  CHRISTOS  KANELLOS  Εφυραίοι Ωκύπωδες  
180  180  DIMITRIOS  ΖAFEIROPOULOS  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 
181  181  GEORGIOS  ZACHARIADIS  ΑΕΚ - ΣΔΟΕ 
182  182  ANDREAS  KATSIKOUDIS  ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 
183  183  GIANNIS  THEODOROU  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
184  184  ATHANASIOS  MALAMIDIS  NUTRIXXION HELLAS 
185  185  NIKOS  BROKOS  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 
186  186  PAYLOS  TYPOU  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΛΟΥΤΡΑ ΠΟΖΑΡ 
187  187  THERINOS  PATAKAS  ΑΠΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΉΣ  
188  188  PANAGIOTIS  ALEXAKOS  ΟΡΕΙΒ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 
189  189  ALEXANDROS  GEORGANTZAS  ΟΡΕΙΒ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 
190  190  KOSTAS  KOFINIS  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
191  191  LEONIDAS  PAPADOLPOULOS     
192  192  PANAGIOTIS  GREKAS  Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 
193  193  FERRY  VAN DER ENT  MARATHON PLUS 
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Supporters

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

Frankly Runner

Frankly Runner

Ralf Simon

Ralf Simon

My running spot

My running spot

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

L'Olympienne se déroule conformément à la règlementation internationale de l'IAAF et de la Fédération Mondiale de courses ultra [IAU].

 


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope