Course Olympienne Participations

Participations Course Olympian

Envoyer Imprimer PDF
Runners List
AA bib Surname Forename NAT GEN Sport Club
KIOURELI  CHRISTINA  Ολυμπιοι 
XENOULIS  THEODOROS  Ολυμπιοι 
KATSIROPOULOS  CHRISTOS  FLOGA PATRAS 
FALTSIS  VASILIOS  Συλ.Μαραθων.Λαρισας 
DIMITRIOU  THANASIS   
HAUSDORF  MIKE  LG Mauerweg Berlin e.V. 
KOUTIOS  DIMITRIS  ELEFSINA RUNNERS 
NIKOLAIDIS-ANDERSSON  ALEXANDER  Me myself and I 
ILOTT  MARTIN  Datchet Dashers 
10  WÄNGBERG  JONAS  Västerås LK 
11  TINNERHOLM  CHRISTER  Bålsta IK 
12  STIMONIARIS  ATHANASIOS  EOS SEBAS KABALAS 
13  KATSIKOGEORGOS  CHRISTOS  ΦΛΟΓΑ-CACUMEN TEAM 
14  MASTORIDIS  DIMITRIOS  LYKOI KECHAGIOGLOU 
15  LUNDQVIST  SNADRA  Kristinehamn Multisport 
16  PITSCH  UDO  TG Viktoria Augsburg 
17  ANGEL  PALLARUELO  angels' running 
18  GILLES  PALLARUELO  angels' running 
19  KOCKUM  HENRIK   
20  NATSIS  IAKOVOS  Smart run 
21  TSIOLAKIS  TASOS   
22  TOLDI  PETER   
23  KALOGIANNIDIS  THOMAS  ΛΥΚΟΙ Κεχαγιογλου 
24  KARAMPETIAN  MARIOS  ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 
25  POURLIAKAS  PETROS   
26  KILPATRICK  SAMUEL  ROAD RUNNERS CLUB 
27  CHATZIIOANNOU  IOANNIS  LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 
28  KRIPAROPOULOS  ANDREAS  Φλογα Πατρας 
29  MITRAKOULIS  ALEKSANDROS  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 
30  MOUZAKITIS  GEORGIOS  Baliotis Nature Trail 
31  LAMPRINOS  IOANNIS  ULTRAMISTRAS 
32  ELIASSON  KENNETH  Stockholm LDK 
33  VLAHOS  THEODOROS  Φειδιππιδης 
34  PAPADATOS  VASILIS  my athlete 
35  DEMESTICHAS  PANAGIOTIS   
36  FLINK  JESPER  Snotrockets endurance society 
37  KOUFALIAS  EMMANUIL  ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
38  VENIOS  GEORGIOS  ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
39  SIMONYI  BALAZS   
40  VARADAS  ILIAS   
41  FOTSIS  SPIRIDON  Iron team sideridis 
42  BAKAS  ILIAS  KALAMATA TRAIL RUNNERS  
43  KOVACS  ADAM  CoffeeRUN SE 
44  TZILIASKOPOULOS  GIORGOS  E.O.Σ ATHINON 
45  LOUMIOTIS  DIONISIOS  ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ 
46  DANSEL  MATS  Team Ultrasweden 
47  MICHAS  ATHANASIOS  ΑΣΑΕΔ 
48  THEODOTOS  GEORGIOS  SMARTRUN 
49  KAWAMURA  KAZUHIRO  SUMIRE CLUB 
50  THOMAIDIS  GIORGOS  Kasimis Training 
51  MATTHAIOU  AMALIA  Α.Σ. ΠΑΟΚ 
52  PAPADOPOULOS  GEORGIOS  Σ.Δ.Ύ. ΆΘΗΝΩΝ 
53  MITSIOU  GEORGIA  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 
54  BONFIGLIO  MARCO  Impossible Target 
55  ZERBAS  GEORGIOS  smurt run - ΕΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 
56  TSANTOS  KOSTAS  UTP.gr 
57  UGOLINI  LEONARDO  Impossible Target  
58  MAKALIAS  SERAFEIM  ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
59  GAFNER  MARTIN   
60  CYRIL  KLEIN  Dévoreurs de Bitume 
61  HURTIG  PETRA   
62  VITOLIANOS  KONSTANTINOS  kourkourikis training group 
63  GKEZERLIS  SPYROS   
64  PAPADOPOULOS  NIKOS   
65  CHAVIARAS  DIMITRIOS  Kasimis Training  
66  MOKROVIC  JURICA   
67  GIANNE  EIRINI  ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 
68  WILLIAM  PILLAS   
69  Brandt  Michael  LG Nord Berlin Ultrateam 
70  LIOFAGOS  VASILIS  Polemiko Nautiko- Free Runners  
71  MICHOPOULOS  MARIOS   
72  Eivindsen  Eiolf  Alcoa 
73  TONGIALIDIS  ILIAS  Α.Π.Σ.Δ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 
74  PANAGIOTAKOS   GEORGE   Σδυπειραια--ΟΑΑΠ 
75  BAKAS  EVANGELOS  Εος Καλαμάτας 
76  CHATZIGEORGIOU   GEORGIOS   serpas 
77  TSEKOURAS  ALEXANDROS  indian runner 
78  PAPADOPOULOS  IOANNIS  Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 
79  POUTALIS  IOANNIS  Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 
80  VLACHODIMOS  KONSTANTINOS  ΚΑΣΤΟΡΙΑ 
81  MARGETIS  PANAGIOTIS  ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ 
82  BARMPOUTIS  ACHILLEFS  S.M.N.LARISAS 
83  STAMOULI  MARIA  ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ / VEGAN RUNNERS GREECE 
84  SCHENKEL  GABRIELA  Team Capricorn 
85  WILTGEN  GEORGES  LT Hesper 
86  LOZIOS  STELIOS  RECREATION FITNESS TEAM 
87  BYRNE  TOM  Running Amman 
88  PIKNIS  LEONIDAS  KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 
89  ERIC  DERIVAZ  Les Chamois du Nivolet 
90  SIDIROPOULOS  NIKOLAOS  ALLTERRAINRUNNERS 
91  EUSEBIO  BOCHONS   
92  GEORGANTZAS  ALEXANDROS  ορειβατικος συλ.Σπατων 
93  STEIAKAKIS  NIKIFOROS  ΕΟΣ Ηρακλείου 
94  KATSANOS  CHRISTOS D.   
95  ALAIN  PAGEAUX  SPORT 2000 Saint Alban 
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Supporters

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

Frankly Runner

Frankly Runner

Thanasis Pavlopoulos

Thanasis Pavlopoulos

Ralf Simon

Ralf Simon

My running spot

My running spot

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

L'Olympienne se déroule conformément à la règlementation internationale de l'IAAF et de la Fédération Mondiale de courses ultra [IAU].

 


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope